Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 21.08.2015

Dziś nasi czytelnicy w Mentoring & Trading Room-ie znowu  mogli zarobić – drugi dzień z rzędu – ok. 10 pkt, choć sytuacja była trochę zmagwatwana.

Dwukrotnie można było zagrać na wzrosty od wsparcia 2177-82 do oporu 2190-95. Za pierwszym razem – na początku sesji – trzeba było jednak wchodzić w pozycję w trakcie budowania przez rynek tzw. świecy trendowej (szybkie i mocne wolumenowo wzrosty), a za drugim razem – po prowzrostowym potwierdzeniu świecowym  rynek nie cofnął się najpierw – przed ruchem na północ – do wsparcia, co uczyniłoby wejście bardziej komfortowym i opłacalnym.

Ponadto,   w trakcie sesji padł swego rodzaju sygnal kupna wskazujący na możliwość zwyżek od bariery 2190-95 do 2210-14, ale okazał się on fałszywy. Tak więc, na dwóch zagraniach zarobiliśmy, a na jednym zanotowaliśmy stratę.. Oto wykres intradayowy, na którym widać te dzisiejsze zmaganai popytu z podażą.

Cały czas z punktu widzenia interwału D1 – o czym pisaliśmy ostatnio kilkakrotnie – jest możiwość zejścia w stronę 2125 (zasięg formacji 121), ale w razie złamania wspomnainej przed chwilą formacji harmonicznej, w zasięgu Byków jest wzrost w rejon cenowy 2300 punktów.

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.    FAQ  .W wakacje uczestnicy nic nie tracą – ich wyjazdy wakacyjne są odliczane od abonamentu.

W maju wprowadziliśmy EURUSD!

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.