Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI NA 29.06 – 01.07.2015 (SUPLEMENT 2)

Dziś nasi czytelnicy w Mentoring & Trading Room-ie musieli się wycofać z gry na spadki, bo DAX zaczął gwałtownie rosnąć, a nasze założenie odnośnie nerwowych politycznych zawirowańi jest takie, że w tym okresie korelacja między polskim rynkiem i niemieckim rośnie. I faktycznie – założenie to sprawdziło się.

Rynek zaczął zwyżkować i czytelnicy bloga mogli zarobić kilkanascie punktów w związku z zagraniem opartym o koncepcję wzrostów w ramach tworzącej się flagi prospadkowej. Jej zasięg to okolice ważnych dołków na poziomie 2229.

Budowa dość długiej konsolidacji o nastawieniu Niedźwiedzim  jest, jak się wydaje, zbieżna z nastrojem rynkó. Czekająone bowiem na greckie referendum, konsolidując się właśnie, a przeważa na nich obecnie docelowy pesymizm co do rozstrzygnięć plebiscytu.

Na koniec dnia utwiorzyły się dość negatywne dla Byków intradayowe świece wierzchołkowe . Gdyby mimo to rynek jutro poszedł na północ, w stronę oporu 2328-34, i był skuteczny w jego zdobywaniu, to biorąc pod uwagę porównanie głębokości ostatnich korekt – mogłoby to oznaczać „nieoczekiwaną zmianę miejsc” i przewage Byków. Zaś w kontekście wspomnianej wyżej flagi prospadkowej – oznaczałoby to wybicie w przeciwnym do oczekiwanego kierunku.

Ta zmiana nie jest jednak raczej możliwa bez  znaczących przetasowań na „giełdzie” plotek i enuncjacji politycznych. Zmian – pokazujących zbliżanie się  pozytywnego dla Hellady zakończenia „greckiej tragedii”.

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.    FAQ  .

W maju wprowadziliśmy EURUSD!

 

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.