Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI NA 29.06 – 01.07.2015 (SUPLEMENT)

Nasi czytelnicy w Mentoring & Trading Room-ie mogli zaraz po otwarciu – w ciągu kilku minut – zarobić dziś kilkanaście punktów. Graliśmy na spadki z poziomu ok. 2385, po pierwszym odbiciu kursu od dołków.  

 

Zakładaliśmy – i słusznie – że rynek po potężnym pierwotnym „zjeździe” na południe, zanim się odbije, musi ponownie „zaliczyć” wyznaczone na wstępie mimima. I nie myliliśmy się.

 

Trzeba jednak dodać, że zarobek był dziś utrudniony przez awarie u niektórych brokerów, co pewnie było – niezbyt przekonująco – tłumaczone wyjątkową ilością zleceń i luką na otwarciu.

 

Dzisiejsze otwarcie było faktycznie bardzo niskie. Kurs naszych kontraktów znalazł się poniżej kluczowego wsparcia 2292-94 i zatrzymał się dopiero na następnym: 2269-74.

 

W tym czasie DAX bronił się skutecznie na swoim kluczowym wsparciu. Wyglądało więc na to, że nasz parkiet – jako przedstawiciel tzw. rynków wschodzących – w  większym stopniu odczuł greckie turbulencje.

 

Na świecy dziennej dołek 2292-94 został jednak obroniony, co jest sukcesem Byków.

 

Jednocześnie warto wspomnieć o tworzącej się cały dzień formacji, którą można potraktować jako prospadkową flagę  z zasięgiem 2230( czyli w okolicy minimów ze stycznia) . Pisaliśmy wczoraj o tym rejonie cenowym, że będzie on przyciągał kurs w razie większych zniżek.

 

 

Gdyby Bykom udało się jednak jutro przekroczyć na dlużej opór 2305-09, to sytuacja mogłaby zostać przez nie chwilowo opanowana, pewnie do momentu, gdy znowu większy strach zajrzy inwestorom  w oczy. 

 

 

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.    FAQ  .W wakacje uczestnicy nic nie tracą – ich wyjazdy wakacyjne są odliczane od abonamentu.

W maju wprowadziliśmy EURUSD!

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.