Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI NA 18.06 – 19.06.2015 (SUPLEMENT)

Nasi czytelnicy w Mentoring & Trading Room-ie mogli dziś zarobić kilkanaście punktów, grając na formację podwójnego dna, choć w świetle dynamiki ostatnich spadków było to zagranie dość agresywne.

Oczywiście, zostało ono ułatwione przez fakt, iz rynek odbił się dwukrotnie od dołka z 13.marca i to dość precyzyjnie.Trzeba jednak przyznać, ze tej precyzji trochę zabrakło na nowej serii kontraktów (FW20U1520 – uwaga! jutro Dzień Trzech Wiedźm).

Warto zwrócić uwagę, że na wykresie godzinowym wytworzyć się może formacja prospadkowa 121 z  zasięgiem w okolicy wsparcia 2269-74  (podajemy kwotowania i prezentujemy wykresy już dla nowej serii kontraktów).

Żeby formacja się zbudowała, wskazany byłby dalszy wzrost kursu  w rejon oporu 2336-39 i tam powstanie prospadkowego sygnału, np. na świecach intradayowych.

Negacja tego 121, czyli de facto skuteczne wybicie tego oporu, mogłaby z kolei doprowadzić notowania nawet do poziomu 2371-75 lub wyżej.

 

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.    FAQ  .W wakacje uczestnicy nic nie tracą – ich wyjazdy wakacyjne są odliczane od abonamentu.

W maju wprowadziliśmy EURUSD!

 

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.