Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI NA 27.04 – 29.04.2015 (SUPLEMENT 2)

Rynek naszych kontraktów wydaje się trochę słabnąć, choć z drugiej strony dzisiejsze zamkniecie (2529 wg kwotowanai giełdowego) było całkiem wysokie. Szczególnie w kontekście wcześniejszej konsolidacji między wsparciem 2511- 14 a oporem 2526-29. 

(Podaję układ barier podażowych i popytowych po drobnych zmianach  w tym rejonie).

Trzeba tez pamiętać, ze z punktu widzenia wyższych intrewałów jesteśmy juz bardzo blisko naprawdę waznego oporu 2550-54, o którym sporo ostatnio pisaliśmy.i który jest istotny  z perspektywy wykresu tygodniowego i miesięcznego.To może zaś wpływać na większą „wstrzemięźliwość” Byków.

Słabość mogłaby stać się udziałem kontraktów, gdyby zaczęła być realizowana mała formacja rgr, po uprzednim wybiciu wsparcia 2511-14.

Pewne obawy może napędzać też Bykom fakt, iż ostatnie ruchy kursu można odbierać jako korektę klina wzrostowego na M15/ M30, która mogłaby być kontynuowana.

Jeśłi jednak rynek upora się ze wspomnianym na wstępie oporem 2526-29, to wydaje się mieć szanse ponownie zmierzyć się z ostatnim szczytem  w walce o możliwość ruchu w stronę 2550-54.

Dzisiaj nasi czytelnicy mogli głównie skorzystać na mocnych spadkach DAX-a, po tym jak na początku dnia obserwowaliśmy w Mentoring & Trading Room-ie długą walkę w górnych rejonach wykresu, zakończoną ostatecznie porażką Byków, polegająca na ponownym wejściu do wybitego delikatnie wczoraj trójkąta na H4.

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.    FAQ  .

 

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.