Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI NA 06.11 – 07.11.2014 (SUPLEMENT)

Ci, którzy skorzystali z naszego wczorajszego Planu zarobili 10 lub 20 pkt. Jeśli jedynie- zgodnie z Planem – czekali na złamanie wsparcia 2440-43, żeby zagrać na spadki w stronę 2429-32, to znaleźli się w pierwszej grupie beneficjentów.

Jeśli zaś skorzystali umiejętnie z powtarzanego wielokrotnie ostatnio twierdzenia, że kluczową dla wejścia w shorty barierą jest 2451 -53, to mogli tam ‚polować’ na wejście na krótko.

Dzisiejsza sesja to bowiem tworzenie flagi i jej wybicie z zaliczeniem celu w postaci 2429-32.

Trzeba przypomnieć naszą wczorajsżą – dość zdecydowaną – tezę na temat tego celu:

„Wydaje się więc, że jakby nie patrzeć, minimalny zasięg spadków to 2429-32. Jest to absolutnie najmniejszy „wymiar kary” dla Byków. Wynika on m.in. z typowego minimalnego zasięgu korekty klina wzrostowego na H4.”

Naszą końcowa tezę („Wszystko jednak wskazuje, że na tym się nie skończy.”) również podtrzymujemy. Tym bardziej, że nadal oddziałuje na rynek negatywna wymowa świec dziennych, o których szerzej była też mowa wczoraj.

Kolejny cel to wg nas 2418-20, który może być szybko osiągnięty, jeśłi rynek uzna, że zasięg flagi powinien być liczony z masztem w postaci wczorajszego marubosu na wykresie godzinowym.

Trzeba jednak mieć „z tyłu głowy” 🙂 równiez fakt, iz wsparcie, do którego dotarł dziś kurs nie jest wcale takie mało istotne.

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.