Kontrakty na WIG20. KOMENTARZ INTRADAY, 18.02, 12:40. W czasie sesji dostępny dla uczestników programu MentorFinansowy.pl.

Teraz można poczekać na skuteczne wybicie z trójkata w dół i – jeśli faktycznie do niego dojdzie – zagranie na krótko z celem w okolicy 2462. Trzeba być jednak przy tym bardzo ostrożnym, bo pierwsza próba wybicia zakończyła się nepowodzeniem, mimo – jak się wydawało – dość sprzyjających warunków.
 
Ponadto należy uważać na zasięg wybicia, bo w rejonie 2472 znajduje się wsparcie wynikające z wielokrotnie testowanego denka, a poza tym dotarcie kursu do tych okolic już wypełnia dzienny ATR (ok. 40 pkt).
 
Oczywiście, przy tego typu konsolidacjach, jaka ma obecnie miejsce, nie należy też wykluczać ruchu w przeciwnym kierunku, znowu w rejon 2500, i de facto przekształcenia trójkątnej konsolidacji w prostokątną.
 
 
Szanowni Czytelnicy naszego bloga, dzięki za dotychczasowe bycie z nami. Od 5.lutego pozwalamy sobie wprowadzić pewną zmianę w popularnej i prowadzonej już trzeci miesiąc serii wpisów „Kontrakty na WIG20. Plan transakcji na jutro.”. Otóż, dodatkowo publikujemy krótkie komentarze w trakcie sesji giełdowej, które dotychczas były rozsyłane mailowo do uczestników naszego programu MentorFinansowy.pl. Ci z Państwa, którzy są objęci naszą bieżącą opieką w zakresie wszystkiego, co wiąże się z inwestowaniem, oraz szkoleniami, mają mozliwość wglądu w te komentarze od razu, na podstawie hasła. Pozostali z Państwa – po sesji.
Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.