Kontrakty na WIG20. KOMENTARZ INTRADAY, 18.02, 12:15. W czasie sesji dostępny dla uczestników programu MentorFinansowy.pl.

Sesja przebiega w sposób bardzo zgodny z naszym planami A i B z wczorajszego dnia.

Najpierw pozwolę sobie zacytować odpowiedni fragment planu wzrostowego B odnoszący się do początku sesji: „Jeśli rynek otworzy się powyżej 2492, czyli wybije na początku sesji trójkąt, lub też stanie się to nieco później, to można wziąć pod uwagę zagranie na wzrosty z celem 2505-14”

Jak widzimy rynek otworzył się powyżej 2492, zszedł do 2493, a potem wykonał ruch do 2504. Trzeba jednak wspomnieć, że to zysk poniżej 10 pkt i tylko dla szybkich, zdeecydowanych (albo po prostu przygotowanych dobrze przed sesją do podjęcia natychmiastowych decyzji na otwarciu sesji) graczy.

Potem – jeśli ktoś wcześniej skorzystał z naszych planów – można było z kolei być przygotowanym na zagranie na spadki w myśl naszego zalecenia: „Jeśłi rynek otworzy się powyżej 2492, albo się tam znajdzie, i zostanie zepchnięty przez opisane dzisiaj szerzej formacje Butterfly w dół ( przez co rozumiemy utworzenie się negatywnych świec przynajmniej na M15, albo jednoznaczny powrót w obręb trójkąta = fałszywe wybicie), to też warto zagrać na spadki. Z celem przynajmniej na dolnym ograniczeniu trójkąta, albo niżej (poziomy 2478, 2472). ”

Tak więc zadziałał mniejszy z naszych  motylich ‚bohaterów” wczorajszych analiz i wygenerował co najmniej kilkunastopunktowy zysk. (Dołek wyniósł nb 2477 pkt.)

I jeszcze gwoli przypomnienia, pokazujemy nasze motyle, albo – motylkowe „2 w 1”. 🙂

Szanowni Czytelnicy naszego bloga, dzięki za dotychczasowe bycie z nami. Od 5.lutego pozwalamy sobie wprowadzić pewną zmianę w popularnej i prowadzonej już trzeci miesiąc serii wpisów „Kontrakty na WIG20. Plan transakcji na jutro.”. Otóż, dodatkowo publikujemy krótkie komentarze w trakcie sesji giełdowej, które dotychczas były rozsyłane mailowo do uczestników naszego programu MentorFinansowy.pl. Ci z Państwa, którzy są objęci naszą bieżącą opieką w zakresie wszystkiego, co wiąże się z inwestowaniem, oraz szkoleniami, mają mozliwość wglądu w te komentarze od razu, na podstawie hasła. Pozostali z Państwa – po sesji.
Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.