Kontrakty na WIG20. KOMENTARZ INTRADAY, 14.02, 13:50. W czasie sesji dostępny dla uczestników programu MentorFinansowy.pl.

Spadki – zgodnie z naszym wczorajszym Planem A – były kontynuowane. Dotarły i zatrzymały się w dosyć naturalnym miejscu – wczorajszym wielokrotnym dołku na 2472.

Biorąc pod uwagę m.in. dzienny ATR, liczyliśmy i nadal bierzemy to pod uwagę, że kontrakty mogą zawędrować do strefy 2464-67, a być może jeszcze niżej: 2454-57.

Oczywiście, znając rolę 2472 jako potencjalnego stoppera można było również , np. po młotku na M15, w okolicach 2475, ściąć zyski i czekać na skuteczne przebicie 2472, albo jakiś wcześniejszy mini setup spadkowy (bądź świecę). W celu ponownego otwarcia shortów. Tym bardziej, że jeśli rynek nakreślił już pierwszy impuls spadkowy, to zanim nastąpi kolejny, może dojść do głębszej korekty, co jest typowe dla pierwszych fal impulsowych.

Szanowni Czytelnicy naszego bloga, dzięki za dotychczasowe bycie z nami. Od 5.lutego pozwalamy sobie wprowadzić pewną zmianę w popularnej i prowadzonej już trzeci miesiąc serii wpisów „Kontrakty na WIG20. Plan transakcji na jutro.”. Otóż, dodatkowo publikujemy krótkie komentarze w trakcie sesji giełdowej, które dotychczas były rozsyłane mailowo do uczestników naszego programu MentorFinansowy.pl. Ci z Państwa, którzy są objęci naszą bieżącą opieką w zakresie wszystkiego, co wiąże się z inwestowaniem, oraz szkoleniami, mają mozliwość wglądu w te komentarze od razu, na podstawie hasła. Pozostali z Państwa – po sesji.
 
Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.