Kontrakty na WIG20. KOMENTARZ INTRADAY, 14.02, 12:00. W czasie sesji dostępny dla uczestników programu MentorFinansowy.pl.

Na dzisiejszej sesji można było skorzystać z naszych zaleceń płynących z wczorajszego planu transakcyjnego juz na początku sesji. W rejonie bariery podażowej 2500-02 utworzyła się bowiem negatywna świeca na interwale M15 (nie wnikam, czy ktoś będzie ją interpretował jako spadającą gwiazdę, czy też zasłonę ciemnej chmury).

Niosła ona w sobie potwierdzenie zagrania na krótko, o którym wczoraj pisaliśmy: „Jeśłi kurs otworzy się między strefą 2500-02 a 2475-76 i utworzy świecę intradayową prospadkową i/ lub mini setup o takim charakterze, najlepiej jak najbliżej pierwszej z tych stref, to warto rozważyć shorty z TP w rejonie 2454-57, albo przynajmniej 2464-67. Przy ustalaniu TP należy wziąć pod uwagę dzienny ATR, który wynosi ok. 40 pkt.”

Szanowni Czytelnicy naszego bloga, dzięki za dotychczasowe bycie z nami. Od 5.lutego pozwalamy sobie wprowadzić pewną zmianę w popularnej i prowadzonej już trzeci miesiąc serii wpisów „Kontrakty na WIG20. Plan transakcji na jutro.”. Otóż, dodatkowo publikujemy krótkie komentarze w trakcie sesji giełdowej, które dotychczas były rozsyłane mailowo do uczestników naszego programu MentorFinansowy.pl. Ci z Państwa, którzy są objęci naszą bieżącą opieką w zakresie wszystkiego, co wiąże się z inwestowaniem, oraz szkoleniami, mają mozliwość wglądu w te komentarze od razu, na podstawie hasła. Pozostali z Państwa – po sesji.
Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.