Kontrakty terminowe na WIG20 w praktyce. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 14.10.2015

Kontrakty terminowe na WIG20 w praktyce

Dzisiejsza sesja dla naszych czytelników w Mentoring & Trading Room-ie nie była specjalnie zyskowna, choć można było zebrać więcej niż kilka punktów, o ile po pierwsze, się weszlo stosunkowo wysoko na spadki po przełamaniu 2129-33, oraz po drugie, o ile zamknęło się przynajmniej część pozycji na pierwszym celu zagrania: 2116-22.

Potem wydłużająca się konsolidacja – mimo pokonanego wcześniej tego ostatniego wsparcia – nie wygenerowała dalszych większych zysków. Sygnał na kontynuację zniżek, wynikający z przełamania 2116-22, można uznać – przynajmniej z punktu widzenia dzisiejszej sesji –  za nieskuteczny.

Co widać teraz na wykresach?

1. „walkę” między formacją prospadkową RGR z zasięgiem 2103 i flagą prowzrostową z zasięgiem 2164 (ozn. linia niebieska przerywana)

2. małą flagę prospadkową z zasiegiem 2103 (ozn. linia brązowa pogrubiona)

3. na interwale godzinowym korektę klina wzrostowego, która w sposób naturalny mogłaby być kontynuowana przynajmniej do 2103-07

Ponadto warto zwrócić uwagę na pro-NIedźwiedzie świece prospadkowe na D1 (objęcie bessy) i to, że jeśli obecna korekta jest falą czwartą wg Elliotta (w ramach wzrostów od dołka na poziomie 2117), to ewentualne wystąpienie równości fali czwartej i drugiej (typowa sytuacja) oznaczałoby pogłębienie obecnej korekty do 2103-07 właśnie.

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.    FAQ  .

W maju wprowadziliśmy EURUSD!

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.