Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 08.09.2015

Na samym początku dzisiejszej sesji została zrealizowana mała flaga prowzrostowa (powstała na bazie chorągiewki), którą opisywaliśmy we wczorajszym Planie.

Potem rynek nie poszedł jednak za ciosem i nie próbował domykać luki sprzed dwóch tygodni. Na pewno nie sprzyjała temu „flauta” na rynkach wynikająca ze święta w USA.

Zamiast tego kurs zaczął się osuwać na południe. Ostatecznie, mimo przełamania wsparć 2150-52 i 2139-40, to ostanie zostało uratowane na samym zamknięciu przez Byki.

Warto przy tym zauważyć, że tę ostatnią sekwencję zdarzeń rynkowych  mozna też przedstawić jako obronę dolnej bandy dużej prospadkowej flagi na H1 (obecny jej zasięg to 1977).

Wydaje się, że jeśli rynek szybko nie powróci powyżej 2150-52, to inicjatywę mogą przejąć na trwałe Niedźwiedzie i zacząć od zepchnięcia kursu w kierunku 2116-22 i 2103-07. Kontratak Byków mógłby z kolei znowu postawić na tapecie kwestię ewentualnej próby domknięcia luki bessy sprzed dwóch tygodni. To zaś zaowocowałoby znalezieniem się kursu w rejonie 2177-82.

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.    FAQ  .

W maju wprowadziliśmy EURUSD!

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.