Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI NA 06.07 – 08.07.2015 (SUPLEMENT)

Dzisiejsze otwarcie – jak na obawy związane z Grecją – było stosunkowo wysokie. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że nasze kontrakty zaczęły kwotować wtedy, gdy rynki zachodnie były już w fazie sporego odbicia od dołków.

To nam niewątpliwie pomogło. Otwarcie dobrych kilka punktów powyżej wsparcia 2247-53 sugerowało nawet, że rynek spróbuje się zmierzyć z oporem  w okolicy ostatnich dołków z ubiegłego tygodnia: 2269-74 i być może nawet zaatakuje znacznie ważniejszy opór: 2292-94.

I faktycznie, rynek znacznie się do tego ostatniego oporu zbliżył, rysując przy tym pro-Niedźwiedzią flagę (kolor brązowy) z zasięgiem 2247. Z drugiej strony doszło jednak do wybicia górą z kanału spadkowego (kolor czerwony), co mogłoby w sprzyjających okolicznościach doprowadzić rynek do walki na kolejnym oporze 2305-09.

Warto jeszcze zauważyć, iż rynek żeby dalej rosnąć musiałby pokonać górny bok dolnego prostokąta (patrz wykres poniżej), położony właśnie w rejonie oporu 2292-94.

 

Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.    FAQ  .W wakacje uczestnicy nic nie tracą – ich wyjazdy wakacyjne są odliczane od abonamentu.

W maju wprowadziliśmy EURUSD!

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.