Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI NA 20.04 – 22.04.2015 (SUPLEMENT 2)

Dzisiaj nasi czytelnicy w Mentoring & Trading Room-ie mogli zarobić na początkowych wzrostach kontraktów na WIG20 kilkanaście punktów, o ile po dość wysokim otwarciu zdecydowali się otworzyć pozycje w okolicach 2494 (tam nb występowała ważna zależność z wykresu dziennego – stosunek głównych fal wzrostowych opisany współczynnikiem 1.618).

Póżniej rynek doszedł do poziomu 2503, który wskazywaliśmy wczoraj jako zasięg formacji 121. Następnie utworzyła się mała formacja tego typu, która wyniosła kurs do poziomu 2508.

W drugiej fazie sesji wskazywaliśmy w Mentoring & Trading Room-ie na możłiwość zrealizowania korekty sprowadzającej kurs na południe do wsparcia 2474-78. Tak faktycznie się stało.

(Trzeba jednak dodać, że wejście w transakcje nie było takie łatwe, bo trzeba było najpierw długo czekać na wyłamanie dołem pierwotnej, małej korekty, a potem jeszcze brać pod uwagę jej drugi wariant, różniący się od poczatkowego o 2pkt.)

Co ciekawe – podobnie, jak wczoraj –  również dziś warto zwrócić uwagę na formację flagi prowzrostowej na M15. Jej zasięg wypada na poziomie 2523.

Ponadto – też podobnie, jak poprzedniego dnia –  można doszukać się formacji 121 z zasięgiem w tym samym rejonie cenowym.

 

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.    FAQ  .

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.