Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI NA 16.04 – 17.04.2015 (SUPLEMENT)

Rynek naszych kontraktów zrealizował dziś kolejny cel wyznaczony w ramach naszego Planu transakcyjnego.

Tak pisaliśmy wczoraj: „Jeśli bariera 2455-59 uległaby naporowi popytu, warto wziąć pod uwagę longi z  celami: ok. 2477 i ewentualnie ok. 2494.”

I faktycznie! Rynek najpierw zbierał długo siły w obrębie wąskiej konsolidacji tuż pod wskazaną barierą podażową, a potem osiągnął maksimum na poziomie 2476.

Zrealizował przy tym małą formację 121, która wstępnie się zarysowała też na poprzedniej sesji i którą sygnalizowaliśmy.

Warto przy tym zwrócić uwagę, że rynek realizując kolejne wskazywane przez nas cele, dynamizował ostatnio swój ruch na północ, co widać na poniższej analizie kanałów trendowych.

Obecnie należałoby oczekiwać korekty – pewnie przynajmniej takiej, jak pod oporem 2428-29, czyli 30-40 punktówej – ale nie stanowiłoby według mnie niespodzianki zaatakowanie najpierw poziomu 2494. W tym miejscu bowiem dwie główne fale wzrostowe na wykresie dziennym (liczone od dołków z połowy stycznia) tworzą istotną zależność, opisaną współczynnikiem Fibo 1.618.

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników. 

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

0 Komentarze

  1. Od dwoch tyg czytam I obserwuje Pana strategie investycyjna I jestem pod wrazeniem. Jestem zwyklym inwestorem gram na FW20 od paru lat,poznalem na on-line paru naszych analitykow ale z tego co widze u Pana to sie ladnie sprawdza, pozwole sobie na dluzsza obserwacje I nie wykluczam naszej wspolpracy bo jakos moje metody transakcyjne oparte na srednich nierzadko powoduja straty. Pozdrawiam !

    • Dzięki za miłe słowa i za śledzenie moich komentarzy. Oczywiście, zapraszam też do współpracy, tym bardziej, że u nas w Mentoring & Trading Room-ie szykuje się wkrótce parę zmian i nad tym właśnie wspólnie dyskutujemy, a ponadto będzie wkrótce – pierwszy raz – zamknięte darmowe szkolenie z głównych aspektów systemu inwestycyjnego, który stosuję w MTR i na blogu. Pozdrawiam serdecznie, Miłosz Fryckowski.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.