Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI NA 09.04 – 10.04.2015 (SUPLEMENT)

Pokazana na pierwszym z wczorajszych wykresów intradayowa prowzrostowa flaga umożliwiła dzis naszym czytelnikom w Mentoring & Trading Room-ie zarobienie kilkunastu punktów, choć wejście – jak to ostatnio się zdatrza- nie było proste. Po wybiciu flagi w górę (nb delikatnym) tworzyły się bowiem świece, które nie zachęcały zanadto do otwierania pozycji.

Za to zasięg, który wypadał na poziomie 2417 (wg kwotowania FPL20) został zrealizowany idealnie.

Warto  przy tym zauważyć, że świeca dzienna zamknęła się powyżej 2411, co jest istotne, gdyż w tym miejscu występowała równość głównych fal wzrostowych na wykresie dziennym właśnie. Taka sytuacja sprzyja dalszemu ruchowi na północ. 

Kolejnym celem wydaje się strefa 2428-29, gdzie wypada zależność113% między wspomnianymi wyżej falami na D1 oraz zniesienie 61.8% całego ruchu spadkowego, który rozpoczął się we wrześniu ub.r.

Rynek wcześniej męczył się bardzo przy forsowaniu zniesienia 50%, więc i tu może dojść do poważniejszego zatrzymania. Nadal jednak celami głównymi pozostają na tym etapie rozwoju rynkowych wydarzeń poziomy: 2459 (zasięg chorągiewki na H1, często przez nas ostatnio pokazywanej na blogu) oraz 2478 (zasięg dużej formacji prowzrostowej ABCD, o której też sporo pisaliśmy)

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.