Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI NA 15.12 – 17.12.2014 (SUPLEMENT 2)

NOWY WYMIAR BLOGA! Teraz piszemy też o tym, czy i ile rzeczywiście zarobili  nasi czytelnicy w oparciu o nasze Plany transakcyjne. Te realne transakcje odbywają się codziennie w webinarowym Mentoring&Trading Room-ie.  Prowadzi go autor bloga. Możesz dołączyć na próbę!
 
Dziś Niedźwiedzie zaskoczyły swoją inwazją na Bycze stado, które zachowywało się – delikatnie mówiąc – nad wyraz potulnie. Nasi czytelnicy w Mentoring&Trading Room-ie skorzystali w dwójnasób na tej prawdziwej masakrze popytu, kasując przynajmniej ok. 40 punktów zysku (!).
 
Na początku też byliśmy lekko zaskoczeni, gdyż spodziewaliśmy się najpierw lekkiego odreagowania. Było ono jednak doprawdy mizerne.
 
W związku z tym już za chwilę  graliśmy shorty z poziomu 2313 do 2299-2300, a potem ponownie, na wzrostowym odbiciu  – po utworzeniu się potwierdzonej formacji spadającej gwiazdy na świecach 15-minutowych – otwieraliśmy krótkie pozycje w okolicach 2309-12.
 
Tym razem większość  bywalców naszego bloga ścinała realny zysk w rejonie 2280. Takie bowiem było nasze wczorajsze podejście do najbardziej prawdopodobnego miejsca przystopowania spadków. Byli jednak i tacy, którzy postanowili iść dalej z dominującycm trendem i prowadzić pozycje aż do zadziałania stop profita.
 
 
Teraz powstaje kilka pytań:
 
1. Czy zrealizuje się formacja rgr na wykresie dziennym z zasięgiem   – bagatela! – ok. 2150? Czy też formacja ABCD, o której pisaliśmy wczoraj, zdoła mocno wspomóc Byki i?
 
 
2. Czy kolejny ewentualny impuls spadkowy wyjdzie od intradayowej formacji ABCD – stanowiącej budulec dla prospadkowej flagi –  z punktem zwrotnym  w okolicach 2380-85, do którego dotarły Byki w końcówce sesji (zasięg tej flagi na M5/ M15 to 2222(!)) ?
 
 
3. Czy też ta mała formacja ABCD  zostanie złamana, co mogłoby doprowadzić do mocniejszego odreagowania w rejon 2298-2300 (kolejny opór)?
 
4. Czy dojdzie do wybicia równości korekt na H1 (poziom 2279-80, tuż pod oporem 2281-85), …
 
 
… co też powinno zaowocować większym wzrostem, do ok. 2304-05, bo tam sytuuje się górne ograniczenie kolejnej równości korekt (tym razem wziętej już z wyższego interwału, H4)?
 
 
 
 
 
Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.