Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI NA 25.09 – 26.09.2014 (SUPLEMENT)

Ten tydzień mógł przynieść naszym stałym czytelnikom spory zarobek. Dzisiaj powinno to być minimum 30 punktów! Początek tygodnia powinien był przynieść drugie tyle.

Nasza wczorajsza sugestia, że może dojść do wzrostów, które skończą się pogłębionymi spadkami i trzeba cały czas być czujnym, szukając potwierdzenia wejścia na krótko, albo w okolicach cenowych 2504, albo – 2514, była nad wyraz skuteczna.

Warto przytoczyć in extenso cały wczorajszy passus poświęcony temu zagadnieniu, tak aby jeszcze raz doprecyzować poszczególne strefy oporu i wsparcia ważne dla graczy w tych dniach.

„Jeśli kurs przebije się na północ negując po drodze opór na 2490-94, warto przyglądać się bacznie ewentualnym potwierdzeniom świecowym bądź mini setupowym powrotu do spadków, np. w okolicach cenowych 2504 lub 2514.

Gdyby takie Niedźwiedzie sygnały wystąpiły, można by ponownie myśłeć o otwieraniu shortów z kolejnymi celami: 2490-94, 2480-83 i 2464-67.”

Początkowe wybicie w górę dotarło parę punktów powyżej 2514. Wiązało się to z wybiciem z kanału spadkowego, którego zasięg (oznaczony czerwonym słupkiem) – jak widać na wykresie powyżej – został bardzo precyzyjnie przez rynek zrealizowany, wręcz książkowo.

Przypomnę jeszcze, że nasze wczorajsze Niedźwiedzie nastawienie wiązało się m.in. z wyraźnie negatywnym dla Byków układem świec wierzchołkowych na interwale dziennym.

Jeśłi chodzi o następne sesje, to wypada powtórzyc też za wczorajszym wpisem: „[ … ] zbliżamy się do – jak się wydaje – kluczowego na tym etapie wsparcia na 2464-67.”

Warto tez dodać, że gdyby doszło do dalszych spadków, czego nie można absolutnie wykluczyć, to następne wsparcie lokuje się w rejonie 2438-43.

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.