Kontrakty na WIG20. KOMENTARZ INTRADAY, 17.02, 12:15. W czasie sesji dostępny dla uczestników programu MentorFinansowy.pl.

Na dzisiejszą sesję przemożny wpływ ma – przynajmniej na razie – święto w USA.

Niemniej jednak, zgodnie z naszym Planem A – spadkowym można było zająć pozycję krótką w okolicy cenowej 2496-99, po prospadkowych świecach wierzchołkowych na M5 i M15.

Oczywiście, wpływ swięta w USA na dotychczasowy przebieg sesji może nas skłaniać do skasowania zysku w okolicy 2472 albo nawet wcześniej: 2383-85.

Choć jednocześnie trzeba zwrócić uwage, że jeśli się przyjmie wzrostowy kanał zaznaczony brązowymi cieńkimi liniami jako wybitą już flagę, to zasięg jej wybicia sytuuje się na poziomie 2465.

Szanowni Czytelnicy naszego bloga, dzięki za dotychczasowe bycie z nami. Od 5.lutego pozwalamy sobie wprowadzić pewną zmianę w popularnej i prowadzonej już trzeci miesiąc serii wpisów „Kontrakty na WIG20. Plan transakcji na jutro.”. Otóż, dodatkowo publikujemy krótkie komentarze w trakcie sesji giełdowej, które dotychczas były rozsyłane mailowo do uczestników naszego programu MentorFinansowy.pl. Ci z Państwa, którzy są objęci naszą bieżącą opieką w zakresie wszystkiego, co wiąże się z inwestowaniem, oraz szkoleniami, mają mozliwość wglądu w te komentarze od razu, na podstawie hasła. Pozostali z Państwa – po sesji.

 

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.