Kontrakty na WIG20. KOMENTARZ INTRADAY, 12.02, 13:10. Dostępny w czasie sesji dla uczestników programu MentorFinansowy.pl.

Wzrosty zostały zatrzymane w rejonie pasma cenowego 2475-77. Tam mógłby się teoretycznie utworzyć punkt D prospadkowej formacji Motyla (zbudowanego na proporcjach 0.618 i 1.13), ale przewidujemy, że większe szanse na spełnienie roli punktu zwrotnego (D) ma strefa 2501-02. Bierzemy tu pod uwagę również fakt, iż dzienny ATR kontraktu wynosi ok. 40 pkt.
 
W tym kontekście zakładamy też, że wspomniany we wczorajszym planie poziom 2515, jako ewentualny cel korekty nieregularnej ABC (gdzie występuje zależność: Fala C = 1.618 x Fala A)  na interwale D1, nie jest na razie „w grze”.
 
UWAGA! Ze względu na istotność powyższego stwierdzenia dla grających dzisiaj – zgodnie z naszym Planem A – na wzrosty, odkodowujemy nasze komentarze intraday nie po sesji, ale w jej trakcie.
 
Szanowni Czytelnicy naszego bloga, dzięki za dotychczasowe bycie z nami. Od 5.lutego pozwalamy sobie wprowadzić pewną zmianę w popularnej i prowadzonej już trzeci miesiąc serii wpisów „Kontrakty na WIG20. Plan transakcji na jutro.”. Otóż, dodatkowo publikujemy krótkie komentarze w trakcie sesji giełdowej, które dotychczas były rozsyłane mailowo do uczestników naszego programu MentorFinansowy.pl. Ci z Państwa, którzy są objęci naszą bieżącą opieką w zakresie wszystkiego, co wiąże się z inwestowaniem, oraz szkoleniami, mają mozliwość wglądu w te komentarze od razu, na podstawie hasła. Pozostali z Państwa – po sesji.
 
Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.