Kontrakty na WIG20. KOMENTARZ INTRADAY, 10.02, 12:20. Dostępny w czasie sesji dla uczestników programu MentorFinansowy.pl.


Na razie nie mozemy skorzystać z naszego planu, w tym wypadku wzrostowego (Plan A – patrz wpis z 09.02), gdyż co prawda kurs zatrzymał się na pierwszym wsparciu (2416-18) i utworzył pozytywną formację świecową na M15, ale równocześnie ciągle oddziałuje na cenę wierzchołkowy negatywny układ świecowy na tym samym interwale.

Musimy czekać na wyjaśnienie sytuacji, czyli w praktyce na wybicie z konsolidacji w kształcie trójkąta (zaznaczonego na fioletowo).

Szanowni Czytelnicy naszego bloga, dzięki za dotychczasowe bycie z nami. Od 5.lutego pozwalamy sobie wprowadzić pewną zmianę w popularnej i prowadzonej już trzeci miesiąc serii wpisów „Kontrakty na WIG20. Plan transakcji na jutro.”. Otóż, dodatkowo publikujemy krótkie komentarze w trakcie sesji giełdowej, które dotychczas były rozsyłane mailowo do uczestników naszego programu MentorFinansowy.pl. Ci z Państwa, którzy są objęci naszą bieżącą opieką w zakresie wszystkiego, co wiąże się z inwestowaniem, oraz szkoleniami, mają mozliwość wglądu w te komentarze od razu, na podstawie hasła. Pozostali z Państwa – po sesji.
 
Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.