Mentoring Total Mix dla osób o zmiennych godzinach pracy: pełny dostęp do Mentoring & Trading Room-u + wiadomości mailowe o rynku!

Mentoring Total Mix składa się z nieograniczonego dostępu do Mentoring & Trading Room-u i z pełnego wsparcia dla tradera za pomocą wiadomości mailowych o sytuacji na rynku w ramach programu Mail & Play. 
Mentoring  Total Mix jest optymalnym rozwiązaniem dla tych graczy, którzy:
mają zmienne godziny pracy i raz mogą korzystać z Mentoring & Trading Room-u prowadzonego przez autora bloga,  a innym razem – tylko odbierać od niego szybkie wiadomości  o rynku;

– inwestują od rana do późnego popołudnia (lub nieraz tylko popołudniu) i chcą przez cały dzień (od 8.30 do 17.00) otrzymywać dodatkowe opisy wydarzeń na FW20 i na kontraktach na DAX, sporządzane przez mentora;
– w trakcie spotkania w Mentoring & Trading Room-ie między 8.30 a 12.30 mają też inne zajęcia i zależy im, żeby mieć pełną  informację o tym, co się dzieje na rynku, kiedy nie mogą być przed komputerem. 
Koszt Mentoring Total Mix to: 764  PLN/ mies., 192 PLN/ tyg. (najpierw możliwa opłata tygodniowa, a potem miesięczna). 
Mentoring Total Mix Plus oferuje dodatkowo sms-y, na takich zasadach, jak w programie Mail & Play Plus. Dopłata do wersji Plus abonamentu to +50 PLN/ mies. (+13 PLN/ pierwszy tydz.)
Chętni do skorzystania z programu Mentoring Total Mix (Plus) mogą uczestniczyć w Mentoring & Trading Room-ie  na próbę przez jeden dzień za darmo, jak również otrzymać bezpłatnie w tym wybranym przez siebie terminie wiadomości mailowe (+sms-y) w ramach Mail & Play. Tak, aby się zorientować, czy odpowiada im ich zawartość. Zwykle jest to od kilkunastu do dwudziestu kilku wiadomości, wysyłanych między godz. 8.30 a 17.00.
Pozdrawiam Wszystkich i zachęcam gorąco do wzięcia udziału w Mentoring Total Mix,

Miłosz Fryckowski
autor bloga
Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.