Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI NA 18.05 – 20.05.2015 (SUPLEMENT 2)

Dziś ci z naszych czytelników w Mentoring & Trading Room-ie, którzy grają ciut bardziej agresywnie, zaczęli od zainkasowania ok. 8-10 pkt w oparciu o sygnał kupna, wynikający z wybicia – na samym otwarciu sesji –  linii szyi małej formacji (na M5) odwróconej głowy z ramionami.

Dalsza część sesji miała bardziej konsolidacyjny przebieg. Wczoraj zindetyfikowaliśmy większą (na M15) formację,  w którą wpisuje się konsolidacja. Chodzi o flagę prospadkową z zasięgiem 2474 (nb przekształconą z chorągiewki).

Jak widać na wykresie powyżej, również dzisiaj kurs pozostał w obrębie tej flagi.

Przejdźmy jednak do wykresu godzinowego. Tu też – podobnie jak na M15 – trwa trend boczny. .Ponad dwutygodniowa  konsolidacja, która z prostokąta przekształciła się w ostatnich dniach w trójkąt, nadal ma miejsce.

Jak wspominaliśmy wczoraj, cały czas istnieje możłiwość pogłębienia korekty do okolic cenowych wokół 2450. Z drugiej strony Elliottowskie podejście do struktury korekty złożonej wskazuje na to, że pojawienie się trójkąta może sygnalizować koniec korekty i kontynuację impulsu (w tym wypadku – wzrostowego).

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.    FAQ  .

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.